Безпека більш ніж результат
Адреса: 83004, Україна, м. Донецьк, вул. Батищева, 2а
Тел: +38(062)349-0-876, +38(062)213-0-876
Тел. моб: +38(050)470-31-41, Факс: +38(062)334-98-97
E-mail: stroytest@ukr.net

Про компанію

ТОВ "Донстройтест" був створений у 2004 році. Основною метою утворення підприємства є створення в південно-східному регіоні України центру з випробувань будівельних конструкцій на пожежну, експлуатаційну, екологічну і т.п. безпеку - Регіонального випробувального центру на безпеку будівельних матеріалів та конструкцій.

Необхідність створення випробувального центру такого профілю була обумовлена, насамперед, підвищенням вимог до пожежної безпеки будівельних об'єктів промислового та цивільного призначення. Це спричинило за собою значне збільшення асортименту будівельних матеріалів, конструкцій, виробів, вогнезахисної продукції, а також визначило завдання розширення випробувальної бази, можливості якої в Україні завжди були обмежені.

В даний час фахівці нашого Центру мають репутацію сумлінних виконавців у проведенні випробувань будівельних і суднових конструкцій, у визначенні вогнезахисної здатності вогнезахисних покриттів і облицювань, професійних консультантів в галузі проектування, випробувань і застосування засобів вогнезахисту, надають реальну практичну допомогу виробникам, будівельних виробів та матеріалів, виробникам вогнезахисної продукції. Фахівці нашого випробувального Центру є членами технічного комітету стандартизації ТК 315 «Системи техногенної та пожежної безпеки будівель і споруд» при Мінрегіонбуді України, членами комітету з вогнезахисту сталевих конструкцій Асоціації «Український центр сталевого будівництва»

Регіональний випробувальний Центр ТОВ «Донстройтест» технічно компетентний у проведенні сертифікаційних вогневих випробувань виробів та матеріалів відповідно до Кодексу МІО 2010 року за вимогам Російського морського регістра судноплавства і Регістра судноплавства України.

Регіональний випробувальний центр ТОВ «Донстройтест» будучи випробувальною лабораторією третьої сторони акредитованої Національним агентством з акредитації України (НААУ) на відповідності вимогам ДСТУ ISO/IEC 17025:2006 (ISO/IEC 17025:2005) проводить сертифікаційні, кваліфікаційні, класифікаційні, періодичні, контрольні, типові та ін види випробувань будівельних конструкцій, виробів і матеріалів згідно стандартизованим методикам.

Статус акредитованого випробувального Центру забезпечує впевненість у компетентності, надійності та достовірності оцінки якості продукції та забезпечення її конкурентоспроможності на ринку.

Ми завжди відкриті до співпраці з представниками будівельних і суднобудівних проектних організацій, які зацікавлені в надійності своїх технічних рішень, виробниками будівельних і суднових виробів і матеріалів, із споживачами які піклуються про збереження свого майна, з представниками експертних організацій, нормативних та контролюючих органів для вирішення спільних проблем у галузі пожежної безпеки.